Pousada Porta Do Sol
Gelegen op 6 minuten lopen vanaf het Ma-noa Park, biedt Pousada Porta Do Sol Natal hotel met 17 kamers gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische attracties.
Het pension ligt op 500 meter afstand het Shopping do Artesanato en op 10 km van Pe.J.Maria station. Het Frasqueirao Stadium is op 10 minuten wandelafstand van het hotel. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Praia de Ponta Negra waarderen, dat op 200 meter hier vandaan ligt. U kunt de Morro do Careca gemakkelijk vinden op 25 minuten wandelen van Pousada Porta Do Sol. De dichtstbijzijnde bushalte is Feira de Artesanato op 500 meter hier vandaan.
De kamers zijn voorzien van een minibar, evenals TV met meerdere kanalen voor uw gemak. Voor uw comfort vindt u een apart toilet en een douche in de badkamers.
Camarões Potiguar biedt Braziliaanse maaltijden en is gelegen vlak om de hoek van Pousada Porta Do Sol hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Via Direta4,4 km
- Beeld van de drie Koningen4,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo25 km
- Treinstations
- Pe.J.Maria10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Kluisje
Kamervoorzieningen
- Mini bar
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Gratis logement wordt voor een kind onder de leeftijd van 6 aangeboden als er geen extra bedden nodig zijn.
- Een babybedje voor alle kinderen jonger dan 2 jaar is gratis beschikbaar.
- Prijs voor een extra bed voor het huisvesten van oudere kinderen/volwassenen is R$ 50 per persoon per nacht.
- Het maximale aantal extra bedden toegelaten in een kamer is 1.
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Augusto Severo van Pousada Porta Do Sol hotel?
Er is een 25 km afstand tussen Augusto Severo en Pousada Porta Do Sol hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Porta Do Sol hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Porta Do Sol hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Pousada Porta Do Sol hotel?
In Pousada Porta Do Sol hotel kunnen gasten uit Standaard Double Kamer, Standaard Driepersoonskamer en Kamer met een Queen Size Bed kiezen. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in dit hotel in Natal?
Dit hotel in Natal biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.